Coordonăm livrarea produselor direct pe șantierul tău

Coordonăm livrarea produselor direct pe șantierul tău

14.01.2021 12:40


Orice comandă de produse implică mai multe etape, care necesită timp, răbdare și perseverență pentru rezolvarea oricăror probleme ce pot apărea pe parcurs. Echipa noastră se ocupă de comanda ta, astfel încât produsele să ajungă pe șantier fără bătaie de cap pentru tine și fără griji.

Fără griji pentru tine

Livrarea unei comenzi pentru un șantier are legătură cu gestionarea mai multor tipuri de informații, care trebuie să fie fără erori, ca să eviți surprize neplăcute. Indiferent dacă este vorba de codul de produs, codul de culoare, prețul agreat sau termenul promis, toate elementele înseamnă multiple verificări pe parcursul procesului de livrare, pe măsură ce informațiile din comanda ta trec de la o etapa la alta. Și pentru că lucrăm cu oameni, este de mare ajutor ochiul format al specialiștilor noștri, care se asigură că vei primi comanda în condițiile agreate de tine. 

Fără costuri ascunse

Lucrăm cu top producători și furnizori din România și fiecare comanda este tratată cu atenție. Suntem transparenți în privința costurilor asociate unei comenzi și, când este cazul de costuri adiționale, se regăsesc in oferta primită de la noi. Mai mult decât atât, prin prisma experienței acumulate și a colaborărilor pe termen lung, pe care le avem, încercăm întotdeauna să obținem cel mai bun preț pentru clienții noștri și îl comunicăm transparent în ofertă. Specialiștii noștri se ocupă de comanda ta, astfel încât să beneficiezi de cea mai bună soluție, la costul cel mai avantajos pentru tine.

Coordonare logistică

Indiferent dacă comanda ta se livrează într-o singură tranșă sau în mai multe etape, livrarea presupune gestionarea de informații, corelarea documentelor aferente comenzii, informarea celor implicați în timp util și evitarea de erori costisitoare prin verificări multiple efectuate de echipa noastră. 

Mai multe informașii despre livrare și transport poți găsi aici.

Postat în Servicii De:
vidra vidra

Acest site web utilizează Cookie-uri

Folosim cookie-uri pentru a personaliza conținutul și anunțurile, pentru a oferi funcții de social media și pentru a analiza traficul nostru. De asemenea, împărtășim informații despre utilizarea site-ului nostru cu partenerii noștri de socializare, publicitate și analiză, care îl pot combina cu alte informații pe care le-ați furnizat-o sau pe care le-au colectat din utilizarea serviciilor lor. Sunteți de acord cu cookie-urile noastre dacă continuați să utilizați site-ul nostru web.

Mai multe detalii